top of page
7701e0dc-26f9-4d2b-8e0c-fc1fe89b14f6_edi

ברוכות הבאות, ברוכים הבאים,

כמה מסקרן, עשיר, כואב ומורכב הוא מסע הנפש של האדם בנתיב החיים.

העושר של הבריאה קיים בכל: בדומם, בצומח, בחי, במהות האדם, ובהתעלות האדם מעל נפשו. וכל אלו מקבלים משמעות נוספת כשאנו מתמודדים עם מערכות היחסים השונות בחיינו.

 

מילת המפתח עבורי בתוך תנועת ההתפתחות היא איזון. 
ללמוד לשקול על המאזניים בעזרת הכוח המאזן הברוא בתוכנו. 

הסקרנות שבי מתרחשת בזוגיות בהיבטיה השונים - הזוגיות של אדם עם עצמו (נפשו, גופו, רוחו); הזוגיות עם בן/בת זוג; הזוגיות עם הזולת, כולל מערכות היחסים עם ילדינו, הורינו, אחינו ועוד; הזוגיות עם העולם והבריאה.
מחשבות שעולות, רעיונות שנולדים, התהוות של שינוי תדיר במעמקי הנפש בדרך אל הרוח - קצת מכל אלו אני מביאה בפניכם כאן. כלים שונים מובאים בארגז הכלים שלי עד כה, אותם למדתי גם בעצמי וגם ממורות ומורים נפלאים, על מנת לנוע בדרך בזקיפות קומה, בחופש ובלב פתוח. והדרך עודנה פתוחה.


אני מאחלת לכולנו, בני האדם, להמשיך לנוע, כל אחת ואחד בנתיבה ובנתיבו המיועד, בשמחה פשוטה וצנועה, ובשלווה פנימית.

אני, בינתיים...

תמונת פרופיל שלי

 

 

 

בשנת 2000 פתחתי את הקליניקה שבה אני מתמקדת בעבודה תהליכית הנוגעת למהות האדם, לתהליך הידיעה העצמית שאדם עובר עם עצמו על מנת לבסס את הייחודיות שלו ואת הקשר שלו עם עצמו/ה, במקביל לביסוס הקשר שלו עם המעגלים הקרובים לו ועם העולם.

 

את השביל המקצועי שלי התחלתי כעורכת דין. למדתי משפטים, עברתי התמחות בבית משפט, ועבדתי בתחום האזרחי-מסחרי כ-9 שנים.
 

באיזשהו שלב, אי שם בדרך, מתוך סקרנות עצומה, התחלתי להתעניין בתחום הקשר גוף-נפש-רוח. וזה לא הגיע יש מאין: מאז ילדותי התעניינתי בנפש האדם, בהתפתחותה, בכאב ובסבל, בשאלת בחירת האדם וחירותו, בידיעה של היותנו חלק ממשהו גדול יותר בבריאה הזו.

 

כך, במהלך הזמן, ותוך כדי חקירה עצמית בלתי פוסקת, המשכתי ולמדתי עוד ועוד בתחום הזה, עד שיום אחד היה לי ברור, שעריכת דין זה לא ממש בשבילי.

מזה הרבה שנים, מה שאני עושה הוא כבר הרבה יותר מ'עיסוק' או 'מקצוע'.

מדובר בחלק בלתי נפרד מחיי.
התפתחותי-שלי היא הבסיס הראשוני ליכולתי ללוות אחרים במסע ההתפתחות שלהם. 

 

אני ממשיכה במסע הפנימי שלי לידיעה עצמית ובהעמקה בלתי פוסקת של ידע-אדם ממקורות שונים, ומשלבת אותו בגישות וטכניקות עבודה מגוונות על מנת ללוות בני אנוש במסעם ובנתיבם.
 

חכמת היהדות והקבלה, מדע הרוח (אנתרופוסופיה), עקרונות מחכמת המזרח ועוד, מהווים עבורי נדבכים משמעותיים בדרך זו.

bottom of page