top of page
להרשמה

תודה על ההתעניינות

תמונת פרופיל

על עצמי

מאז ילדותי התעניינתי בנפש האדם, ברוחו ובהתפתחותו.

עם בגרותי התחלתי בחיפוש אחר דרכי האינדיבידואלית, מה שהיה כרוך בשאלות שונות שעלו, ואחר מימוש שלה בעולם. מאז ועד היום מהות זו של התהוות מתמדת, הליכה בדרך כמשמעות ממשית, התחזקות פנימית וחיצונית, עשייה ומימוש - כל אלו מאז הם נר לרגליי, והלמידה שלי ממשיכה כל העת יחד עם החיבור לעולם ולדייריו.

כך למדתי, כי ידיעה והכרה עצמית, יחד עם התפתחות במישורים נוספים בקשר האדם עם זולתו ועם העולם - הם אבני יסוד עבור כל אדם באשר הוא, מבלי שיאבד את ייחודיותו האישית.

מאז שנת 2000 אני עוסקת בתרפיה טרנספרסונלית, לאחר הסבה שעשיתי מעריכת דין. תרפייה טרנספרסונלית מתייחסת לאדם השלם בכל הרבדים של גוף-נפש-רוח, ובעבודתי זו אני מתבססת על אינטגרציה שאני עושה של ניסיון וידע שהם פרי של שנים רבות של לימודים חווייתיים מתחומי האנתרופוסופיה, יהדות, קבלה, פילוסופיה, מיינדפולנס ועוד.

אני מלווה תהליכי לימוד והתפתחות ליחידים ולקבוצות במישורי החיים השונים, לרבות זוגיות, הורות, משפחה, מימוש ועוד.

לוגו

הדרכת הורים על בסיס ידע-אדם אנתרופוסופי: "הורות ברוח הזמן"  -  גילאי 0-7 שנים

 שישה מפגשים של לימוד, שיח, הדרכה ותרגול

הילדים של העידן הנוכחי ומה הם מבקשים

מסכים ועודף טכנולוגיה;
הפרעות קשב;
עקשנות מגיל צעיר מאוד;

לחץ;
קונפליקטים יומיומיים;
רצון להיטיב;
גבולות;
קשיי שינה;
התפרצויות זעם;
ימי קורונה...

 

ומה לאנתרופוסופיה יש להגיד על כל אלו ?


הורות בימינו, יש להודות, היא עניין די מאתגר, בעיקר תקופת הזמן בה אנו חיים: תקופה של שפע ושל טכנולוגיה בכל פינה. נוסיף לכך את הזמן הנוכחי של ימי הקורונה, המאתגרים עד מאוד. 

אנו נמצאים כעת בעידן אחר, החוויות אותן עוברים ילדינו הן שונות מאוד ממה שהיו בעבר.

במילים אחרות, על מה נשעין את ההורות של ימינו?


הידע האנתרופוסופי מבקש להרחיב את המבט שיש לנו לגבי הורות, גידול ילדים, חינוך ועוד. זהו ידע המבוסס על התפתחות הילד מהלידה לאורך כל החיים, בשלביה השונים והמשתנים. 

מה במפגשים?

 

 • נתמקד ב-7 השנים הראשונות של גידול ילדיכם ובמאפיינים שלהן על מנת לקבל כלים פרקטיים להתמודדות עם הקטנטנים בשנים משמעותיות אלו של תחילת חייהם.
   

 • נעסוק בצרכי הילד בהתאם לשלבי התפתחותו על פי הידע האנתרופוסופי, וגם בהתפתחות ההורית עצמה - על מנת לעזור לכם כהורים לחזק את המיומנויות הדרושות לילדיכם כדי ליצור קשר עמוק ואמיתי ביניכם.
   

 • כיצד אנו יכולים לעזור לילדינו; שכן, ילדינו אינם צריכים “תיקון” אלא הדרכה והובלה נכונה מצידנו, תוך רגישות והקשבה, ובהתאם לתודעה ולשפה שלהם.
   

 • נלמד ונכיר את המאפיינים והחוקיות השלמה של טבע ילדיכם, יחד עם הכרת עצמכם והכרת התגובות שלכם והסיבות להן, הינן בסיס מהותי בהורות ובהתפתחות הקשר שלכם עם ילדיכם. 
   

 • בכל מפגש נלמד, נשוחח ונשלב עבודה חווייתית - ובעיקר נביא דוגמאות מחיי היומיום שלכם כדי להתייעץ, ללמוד ולפתור את הקשיים, ולפתח גישה חדשה. 

   

 

 

להרשמה - לחצו על הקישור בעמוד זה.


ניתן גם ליצור קשר באמצעות המייל yifataharon10@gmail.com על מנת לקיים שיחה אישית מקדימה עמי.  

 

 

 

 • building-2730158_1280_edited
 • Facebook
 • https://youtube.com/channel/UCVPRPoquJd49Hds9F-5GMqw
bottom of page